Zadzwoń do nas: +48 535 390 562
image image image

Terrarium dla gekonów lamparcich (Eublepharis macularius)


Opis terrarium

Terrarium z pełnym wyposażeniem i wystrojem dla gekonów lamparcich o wymiarach 105/40/50 cm (długość/głębokość/wysokość). Jako oświetlenie zastosowane zostały żarówki halogenowe i jedna żarówka dzienna Sun Glo, które równocześnie posłużyły za elementy ogrzewające terrarium przy współpracy z kablem grzewczym bezpiecznie zamontowanym w podłożu, natomiast jako nocne oświetlenie została wykorzystana żarówka nocna Night Glo.

Za utrzymanie odpowiedniej temperatury i dobowe włączanie i wyłączanie oświetlenia odpowiada zamontowany w terrarium specjalnie zaprojektowany sterownik z odpowiednimi czujnikami, ukrytymi pomiędzy roślinnością. Sterownik służy również jako elektroniczny higrometr i termometr. Całe okablowanie zostało estetycznie zabudowane pomiędzy dwiema górnymi płytami, całość została podłączona pod jeden kabel zasilający. Została również wprowadzona możliwość manualnej zmiany oświetlenia, dzięki zastosowaniu dwóch podwójnych włączników światła.

Jako wystrój, umieszczona została ścianka strukturalna na wszystkich ścianach ? włącznie z sufitem ? w stylu pustynnym. W ściankę zostały wkomponowane trzy kryjówki, oraz sztuczna roślinność. Do zestawu został dołączony korzeń, miseczka na wodę oraz podłoże w postaci piasku przystosowanego do hodowli zwierząt.

Objętość: 210 l

Kontakt z agentem

  • Jeśli są Państwo zainteresowani podobnym terrarium, prosimy o kontakt.