Zadzwoń do nas: +48 535 390 562

Terraria na zamówienie

Witamy w Drakonis

Oferujemy Państwu profesjonalne i funkcjonalne terraria, które są również idealną dekoracją w domach i firmach. Każde tworzone przez nas terrarium jest produktem wykonywanym na specjalne zamówienie, co sprawia, że jest to praca unikalna, niepowtarzalna.

Zapraszamy do zapoznania się z galerią naszych terrariów.

Piękno z pomysłem

Structural background sprayingNasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby w produkowanych przez nas terrariach zachować wierność i bliskość naturze. Od początkowych etapów projektowania poprzez konstrukcję i budowę aż po najdrobniejsze szczegóły dekoracyjne.

Wybierając nasze produkty, otrzymują Państwo najwyższą jakość gwarantowaną przez ludzi, dla których pasją jest wnoszenie terrarystyki na poziom nie tylko produkcyjny, ale również artystyczny. Mogą Państwo przeczytać więcej na temat naszej filozofii tutaj.

Proces zamówienia

Proces zamówienia jest możliwie najprostszy. Kontaktując się z nami mailowo lub telefonicznie przedstawiają nam Państwo swoje oczekiwania. Jeżeli nie mają Państwo konkretnych pomysłów, a chcą po prostu znaleźć profesjonalny dom dla swojego zwierzaka, wystarczy poinformować nas o tym, a nasz doradca przekaże Państwu niezbędną wiedzę o tym, jakie jest wymagane wyposażenie dla konkretnych gatunków, sugerując kilka możliwych wariantów wyboru i zazwyczaj w przeciągu 24 godzin dostarczy Państwu gotową już ofertę i projekt.

Po akceptacji projektu i podpisaniu umowy przez obie strony, zaczynamy proces produkcji. Od tego momentu jesteśmy z Państwem w ciągłym kontakcie, zapewniając systematyczne aktualizacje dotyczące procesu budowy. Element kontaktu z naszymi klientami jest bardzo istotny. Czas wykonania projektu zależy od jego złożoności. Dokładamy wszelkich starań, żeby określić go już w fazie projektowania.

Carpenter using electric saw in carpentry

Dostawa

Nasz zakład produkcyjny znajduje się w Łodzi i jest to jedyne miejsce z możliwością odbioru osobistego.

Większość terrariów jest jednak zbyt duża, żeby odebrać je osobiście, dlatego oferujemy również transport naszych produktów bezpośrednio do klientów. Własny transport i zaufani pracownicy są dla nas jedyną gwarancją, że terraria dotrą do Państwa w takim stanie, w jakim zostały oddane do wysyłki.

Oferujemy dostawę na terenie większości krajów Unii Europejskiej. Cena dostawy jest uzależniona od złożoności zamówienia i ustalana jest w trakcie procesu zamawiania.