Zadzwoń do nas: +48 535 390 562

Opinie

Przede wszystkim chcielibyśmy podziękować wszystkim, którzy zaufali naszemu doświadczeniu i pasji i wybrali naszą firmę jako wykonawcę terrariów na zamówienie. Regularnie otrzymujemy od Państwa pozytywne opinie, a czasami (mimo upływu czas) nawet wiadomości z informacją o tym jak mają się Państwa pupile. Mamy nadzieję, że to zaufanie pozostanie bez zmian. Dziękujemy!

Poniżej niektóre z podziękowań, które dostaliśmy od naszych klientów.


No pictureTerrarium wykonane solidnie i fachowo. Bardzo ładne i efektowne. Solidna firma, przesyłka bezproblemowa. Przedmiot zamówienia wykonany w terminie określonym co do dnia. Gratulacje dla firmy Drakonis, którą polecam serdecznie wszystkim, którzy chcą mieć super terrarium.

- Łukasz Klepka, Puszczykowotestimonial_akwaterrarium-dla-zolwia-150x101Zamówione akwaterrarium jest rewelacyjne. Mimo znacznej odległości (Szczecin-Łódź) zdalnie ustaliliśmy projekt, w trakcie realizacji domówiliśmy szczegóły i teraz nasz nadspodziewanie duży żółw czuje się może nie jak w Missisipi ale przynajmniej jak w ZOO. Mina sąsiadów bezcenna. ;)

- Grzegorz Zadrożny, SzczecinNo picturePOLECAM firmę DRAKONIS serdecznie! Przemiły i rzeczowy kontakt, solidne wykonanie zgodne z zamówieniem i w ustalonym terminie. Terraria b. ładne, a co najważniejsze spodobały się moim wężom od pierwszej chwili. Bardzo dziękuję i pozdrawiam!

- Anna Łabędziewska, Bydgoszcztestimonial_gekon-lamparci-copy-150x114Terrarium wykonane z największą starannością o szczegóły. Estetyczny wygląd i bardzo duża funkcjonalność to niewątpliwie najważniejsze atuty tego terrarium. Firma rzetelna, a obsługa kompetentna.

- Krzysztof Gołębiewski, Bydgoszcz

Indigotestimonial_agama-brodata-31-150x85Terrarium zostało wykonane jak najbardziej w zgodzie z projektem, który dostarczyłem do państwa, całość jest estetyczna i dużym smakiem wykończona. Jak najbardziej należą się państwu gratulacje za dobrze wykonaną pracę.

- Paweł Ratajek, ŁódźNo pictureTerrarium idealnie wykonane. W stu procentach zgodne z opisem. Bardzo POLECAM.

- Jakub Ignacek, Skoczów